Stupava

Realizácia Výmeny a Prešívania v Interiéri:

 

V jednom z našich projektov sme boli oslovení s požiadavkou revitalizovať existujúci textilný interiér. Klient mal záujem o výmenu starých závesov a prešívanie pôvodných zácloniek.

1. Výmena Závesov: Po konzultácii s klientom a analýze existujúceho interiéru sme vybrali nové závesy, ktoré by dokonale ladili so zvyšným dizajnom priestoru. Staré závesy boli odstránené a namiesto nich sme inštalovali nové, ktoré priniesli svieži a moderný nádych do miestnosti. Nové závesy boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zabezpečujú dlhú životnosť a estetický nadčasový vzhľad.

2. Prešívanie Zácloniek: S ohľadom na udržateľnosť a rešpekt k pôvodným materiálom sme sa rozhodli prešívať existujúce záclonky. Tento proces zahŕňal čistenie, opravu poškodených častí a úpravu tkaniny tak, aby záclonky vyzerali ako nové. Prešívaním sme dosiahli nie len obnovu ich vzhľadu, ale aj predĺženie ich životnosti.

Celá realizácia bola vykonaná s dôrazom na detail a kvalitu, pričom sme sa snažili rešpektovať pôvodné prvky interiéru a zároveň priniesť nové, osviežujúce zmeny. Klient bol s výsledkom veľmi spokojný a ocenil kombináciu našej odbornosti a citu pre zachovanie pôvodných prvkov, natoľko že si z rovnakého materiálu požiadal o výrobu dekoračných vankúšov s ozdobnými lemovkami. 

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám