Sky Park Bratislava

Realizácia využitia kompletného portfólia našich produktov a služieb:

V rámci tohto projektu sme mali tú česť premeniť kancelárske priestory nášho klienta na moderné a funkčné pracovné prostredie. Využili sme všetky nami ponúkané produkty a služby - záclony, tapety a koberce, aby sme vytvorili harmonický a profesionálny celok.

 1. Tapety: Začali sme na vybrané steny aplikovať tapety od výrobcu Elitis s výraznými  vzormi listov. Táto voľba dodala stenám hĺbku a charakter a zároveň vytvorila profesionálnu a odľahčujúcu pracovnú atmosféru, ktorá podporuje kolegialitu. 

2. Koberce: Následne sme do kancelárskych priestorov položili vysoko kvalitné koberce. S ich výberom sme brali do úvahy nielen estetiku, ale aj praktickú stránku – koberec je jednoduchý na údržbu a znižuje hluk v priestore, čím prispieva k lepšej akustike a komfortu zamestnancov.

3. Záclony: Priestor sme dotvorili s inštaláciou elegantných záclon, ktoré buď ladia s tapetami alebo s nimi príjemne kontrastujú. Vybrali sme tkaniny v zlato žltých tónoch, ktoré umožňujú reguláciu prirodzeného svetla a zabezpečujú potrebné súkromie pre zamestnancov. Záclony dopĺňajú celkový dizajn priestoru a vytvárajú útulnú a príjemnú atmosféru.

Celá realizácia bola vykonaná s dôrazom na detail a kvalitu. Vďaka komplexnému prístupu a spojeniu všetkých nami ponúkaných produktov a služieb sme vytvorili kancelárske prostredie, ktoré nie je len esteticky príťažlivé, ale aj maximálne funkčné a pohodlné pre všetkých, ktorí v ňom trávia svoje pracovné hodiny.

Klient bol s výsledkom nadmieru spokojný a ocenil, ako sme dokázali premeniť obyčajné kancelárske priestory na moderné, efektívne a príjemné pracovisko.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám