Závesy

Závesy

Závesy v miestnosti vidíte. Buď si ich všimnete okamžite, alebo si postupne začnete uvedomovať, že tam sú, že tam patria a že sa pri nich cítite príjemne. Alebo naopak, prekážajú.

Každopádne priťahujú vašu pozornosť či už farbou alebo materiálom, vzorom alebo štruktúrou, dokážu byť dominantou alebo môžu do interiéru dodať iba jemný doťuk.

Závesy sú dôležité. Nemeníte ich tak často ako obliečky, doplnky či dokonca niektorý nábytok. Správny výber môže definovať v ktorej miestnosti budete po práci tráviť najviac času, kde sa budú koncentrovať vaše návštevy alebo kedy budete ráno vstávať.

Ale nenechajte sa vystrašiť, výber nie je tak ťažký. Dôležitý je pocit, ktorý vám samotný materiál spôsobí pri prvom dotyku či pohľade. V skutočnosti pri výbere najviac záleží na vašom štýle, my vám vieme pomôcť len s tým, aby ste sa nestratili v nekonečných možnostiach a mali zo zariaďovania potešenie.

Prezrite si našu ponuku závesových látok alebo navštívte náš showroom v OD Light Park kde vás prevedieme kompletnou ponukou. 

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám