Slnečnice

V srdci minimalistického priestoru bol vytvorený skutočný vizuálny majstrovský kúsok s využitím zamatového materiálu. Na prvý pohľad je jasné, že zamat je dominantným prvkom tejto miestnosti, ktorý ju transformuje a dodáva jej hĺbku a teplotu.

V obývacej miestnosti dominuje veľká zamatová pohovka v antracitovej farbe, ktorá okamžite pritiahne pozornosť. Jej hladký a lesklý povrch kontrastuje s chladnými, klasickými stenami a drevenými podlahovými krytinami v neutrálnych odtieňoch.

Zamat bol ďalej využitý v miestnosti v podobe závesov. Mentolovo zelené závesy od zeme po strop a dekoračné vankúšiky ušité z rovnakého materiálu ktoré kontrastujú na pohovke, plynule navodzujú pozitívnu energiu a vytvárajú pôsobivý vizuálny efekt, ktorý opticky rozširuje priestor.

Napriek tomu, že väčšina nábytku a doplnkov je minimalistická a neutrálnej farby, zamatové prvky v miestnosti vytvárajú pocit luxusu a pohodlia. Ich textúra a sýte farby prinášajú do priestoru jedinečnosť, čím zabezpečujú, že tento minimalistický dizajn je všetko iné než obyčajný.

Táto realizácia dokazuje, že aj v minimalistickom priestore je možné vytvoriť pôsobivý a teplý interiér s použitím správnych materiálov a farieb. Zamat tu zohral kľúčovú rolu, stávajúc sa nielen dominantným, ale aj spojovacím prvkom, ktorý všetko spája do harmonického celku.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám