Michalská

Realizácia Záclon a Závesov v historickej časti starého mesta:

V rámci jedného z našich významných projektov sme mali možnosť dotvoriť interiér klienta tak, aby nové záclony a závesy dokonale rezonovali s nádhernými zárubňami v mahagónovej farbe.

1. Výber Materiálov: Na základe mahagónovej farby zárubní, ktoré krásne lemujú vstup do miestností, sme sa rozhodli pre tkaniny, ktoré v tejto odtieňovej palete vyniknú. Záclony a závesy boli vyrobené z kvalitných materiálov, ktorých tóny boli doladené tak, aby v harmónií dopĺňali hĺbku mahagónovej farby dverí, čím vytvárali kontinuitu a eleganciu celého priestoru.

2. Montážny Spôsob Uchytenia: S dôrazom na historickú budovu a na trvácnosť sme sa rozhodli pre montážny spôsob uchytenia závesného systému priamo do steny. Týmto spôsobom sme dosiahli maximálnu stabilitu a zabezpečili dlhú životnosť závesného systému. Montáž bol vykonaná s precíznosťou, aby sa zabránilo viditeľným poškodeniam alebo nerovnostiam na stene.

Výsledkom bola elegantná kombinácia, kde závesy plynule nadväzovali na mahagónové zárubne, čím vytvárali pôsobivý a kultivovaný vzhľad priestoru, a biely francúzsky voál dotváral jemnú eleganciu. Klient bol s konečným efektom nadmieru spokojný, oceňujúc našu precíznosť a schopnosť doladiť závesy k existujúcim architektonickým prvkom.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám