Tapety Vliesové tapety

sú ľahké a jednoducho inštalovateľné, čo ich robí populárnou voľbou medzi majiteľmi domov. Sú odolné voči trhlinám a zabraňujú tvorbe plesní, čo ich robí ideálnou voľbou pre každý interiér.

Vliesové tapety

Vliesové tapety

 

Podkladom vliesových tapiet je papier alebo netkaný podklad. Preto ich veľmi radi odporúčame najmä vtedy, ak máte záujem o tapety, kde je potlač a vysokým rozlíšením a dôrazom na detail veľmi dôležitá. Vďaka inovatívnym technológiám dokážu tapety posilnené vhodnou štruktúrou materiálu, vyvolať 3D efekt a mať pocit „vtiahnutia“ do tapety.

V zásade máme pri týchto tapetách neobmedzené možnosti. Pozor si musíme dať len na to, aby bola pri aplikácii tapiet dodržaná adekvátna vlhkosť v priestore a stena pripravená vhodným spôsobom.

Aj najmenšia nerovnosť či smietka bude pod vliesovou tapetou viditeľná. Našťastie sme prešli už mnohými skúškami a náš profesionálny tím ľudí, ktorí sa roky venujú výlučne tapetám, dokážu predvídať mnohé situácie a ich práca je naozaj čistá, premyslená do detailov.

 

Ak potrebujete poradiť pri výbere alebo máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať, sme vám k dispozícii. Oživte svoje priestory nádhernými vliesovými tapetami ešte dnes!

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Pozrite si naše realizácie kde sme použili vliesové tapety a presvedčte sa o našej kvalite.

Pozrite si naše realizácie kde sme použili vliesové tapety a presvedčte sa o našej kvalite.

Kontaktujte nás
Napíšte nám Zavolajte nám