Roletové systémy Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú moderným a funkčným riešením pre kontrolu svetla a súkromia vo vašom dome. Ich šikmé lamely umožňujú reguláciu množstva svetla a súkromia podľa vašich preferencií. Vertikálne žalúzie sú tiež ideálne pre veľké okná a poskytujú elegantný a štýlový vzhľad.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

 

Tieto žalúzie pravdepodobne poznáte najčastejšie z ambulancií ale oprostite sa od tejto vizuálnej predstavy, pretože vertikálne žalúzie majú dizajnovo čo povedať aj do luxusných priestorov. Príďte sa pozrieť k nám do showroomu, ako sme za pomoci tejto kategórie tieniacej techniky esteticky skrášlili našu časť pracovného priestoru, vyskúšajte si ovládanie sklonu a úplného zrolovania lamiel, ktoré sú vysoké tri metre.

Vertikálne žalúzie krásne zväčšia priestor čím dodajú miestnosti vzdušnosť, priestrannosť a po správnom nastavení úplne nový rozmer miestnosti. Vďaka nášmu špičkovému dodávateľovi dokážeme tieto žalúzie vyskladať na mieru podľa individuálnych potrieb každého z vás. Vieme sa hrať s farebnosťou, vzormi, priehľadnosťou...

Samozrejme, my budeme stáť pri vás, aby ste boli s výsledkom spokojní a finálny dojem zapadol do vašej prvotnej predstavy.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám