Texam Home
Texam Home

Texam tapety: Kreatívne umenie na vašich stenách

Značka Texam je talianskym výrobcom tapiet a dekoratívnych stien s dlhou tradíciou a širokým sortimentom produktov. Bola založená v roku 1978 v Taliansku a odvtedy sa stala vedúcim hráčom v oblasti textilného dizajnu a výroby tapiet. Ich produkty sú známe pre svoju kvalitu, inovatívne dizajny a estetiku.

Texam sa špecializuje na výrobu rôznych typov tapiiet, vrátane textilných, vinylových, fóliových tapiet a vliesových. Ich tapety sú navrhované s cieľom prinášať do interiérov krásu, osobitosť a jedinečný štýl.

Výroba tapiet v značke Texam kombinuje tradičné remeselné techniky s modernými technológiami, čo zaručuje vysokú kvalitu a trvanlivosť ich produktov. Ich návrhári a umelci pracujú na tvorbe unikátnych vzorov a textúr, ktoré sa prispôsobia rôznym interiérovým štýlom a vkusu zákazníkov.

Texam tapety sú často používané v luxusných rezidenciách, hoteloch, reštauráciách a komerčných priestoroch. Ich portfólio zahŕňa širokú škálu dizajnov a farieb, čo umožňuje zákazníkom vybrať si to správne riešenie pre ich interiér.

Svojou dlhoročnou skúsenosťou a vášňou pre textilný dizajn patrí Texam medzi uznávané značky v oblasti výroby tapiet a dekoratívnych stien. Ich produkty prinášajú do interiérov eleganciu, originalitu a dotvárajú vkusné a moderné prostredie.

Napíšte nám Zavolajte nám