Luxusné tapety
Luxusné tapety
Luxusné tapety

Luxusné tapety

Ponúkame široký výber štýlov, vzorov a farieb, aby ste mohli vyjadriť svoju jedinečnosť a estetiku vo vašom domove.

Zobraziť viac

Kvalitné tapety na stenu pre váš dokonalý domov

Tapety sa opäť stali výrazným dizajnovým a luxusným prvkom

Nie len klasických privátnych priestorov, ale aj  komerčných priestorov či kúpeľní a wellnessov. Aj napriek tomu, že tapeta potrebuje vhodne zvolený priestor, dokáže z obyčajnej chladnej steny premeniť na jedinečné pozadie miestnosti. Stereotypne riešeným stenám vdýchne originalitu a charakter.

Tapety prešli veľmi zásadnými, inovatívnymi zmenami smerom vpred. V materiáloch, vlastnostiach, dizajne, aplikácií, tak vzniklo široké portfólio tapiet dostupných pre každého, preto sú každoročne obmieňané kolekcie ktoré sú postupne doplnené o nové návrhy svetoznámych uznávaných dizajnérov a umelcov, ktorých si výrobcovia zvolia.

Ale pozor! Nie je tapeta, ako tapeta, každá tapeta má svoje zákonitosti, aj keď môže byť tapeta veľmi kvalitná a veľmi drahá, do určitého priestoru proste nemusí byť tým správnym riešením. Stretávame sa s množstvom požiadaviek, no len niektoré sa dajú splniť. Ak nechcete aby bolo vidieť spoje, nechoďte do lesklých metalických tapiet, spojov medzi tapetami sa nikdy úplne nezbavíte je ale  možné ich eliminovať, na najnižšiu možnú mieru, s praxou našich odborníkov, ktorí dobre vedia ako sa daný materiál správa pri schnutí lepidla, vedia zhodnotiť adekvátnu teplotu miestnosti, taktiež vhodnú vlhkosť toto sú kľúčové poznatky, ktorými docielite dlhodobý a efektívny výsledok ošetrenia steny tapetovaním. Niekedy sa spoje dokonca priznávajú a sú želaným efektom, pre zvýraznenie vzoru.

 

Tapety v detských izbách

Kde sa deti radi realizujú po svojom a hrajú sa na Picassa, kde je každá stena ich plátno, ktoré radi využijú na kreatívnu tvorbu svojho unikátneho umeleckého diela s výrazným spomienkovým podpisom. Vyčistiť tapetu však môže byť niekedy oveľa komplikovanejšie, avšak vhodne zvolený materiál vám ušetrí starosti, stres a v neposlednom rade čas, ktorý venujete svojim ratolestiam. 

Medzi najnovšie trendy patrí tapetovanie kúpeľni a wellness priestorov

Kde je nepretržitá vlhkosť úplne bežným javom. Tapety určené do sprchovacieho kúta majú vysoko odolné hydroizolačné vlastnosti so špeciálnou povrchovou úpravou a precíznou inštaláciou, prinesú neuveriteľný pôžitok každodennému času strávenému vo vašej kúpeľni.

Vysoko záťažové tapety do vstupnej haly, na schodisko, do hotelových chodieb, alebo dokonca náhrada za kuchynskú zástenu, táto kategória tapiet je ako stvorená do priestorov, v ktorých najčastejšie dochádza k neželaným kolíziám na stenách, špeciálna tvrdená povrchová úprava tejto tapety najúčinnejšie chráni steny pred očakávanými odermi. Inovatívny druh materiálu tapiet nájdete iba u nás v najželanejších nadčasových farbách a štruktúrach.

Tapety sú naša láska, pretože možností je nekonečne veľa, navštívte náš showroom v OD Light Park a my vás týmto svetom radi prevedieme.

Čítať ďalej
Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Kontaktujte nás

Dodávatelia

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám