Kona Yoga

Dodanie Materiálu a šitie na mieru pre Kona Yoga Štúdio:

Pre prestížne jogové štúdio Kona Yoga sme mali tú česť realizovať projekt, ktorý nezahŕňal štandardnú dodávku produktov. Pre svetelnú stenu sme museli vybrať vhodný materiál ktorý prepustí LED svetlo loga.

1. Svetelná Stena: Naším hlavným cieľom bolo vytvoriť atmosféru pokoja a relaxácie, ktorá je tak dôležitá pre jogové praxe. Dodali sme vysoko kvalitný, polopriehľadný materiál, ktorý nechal prechádzať LED svetlo v tvare loga tohto úžasného jogového štúdia, čím vytváral magickú atmosféru v celom štúdiu. Materiál bol odolný proti poškodeniu, ale zároveň pôsobil ľahko a vzdušne. Keď sa svetelné logo vypne vytvára stále estetické prirodzené pozadie.

2. Šitie: S ohľadom na potreby štúdia sme vytvorili rad možností, ktoré boli nielen funkčné, ale aj esteticky v súlade s celkovým konceptom Kona Yoga. Tentokrát muselo byť šitie s maximálnou presnosťou, pretože materiál sa upevňoval na už vyrobený drevený rám ktorý zabezpečil aby materiál bol posunutý dostatočne do priestoru a aby prenikanie LED osvetlenia bolo tak akurát.

Kona Yoga štúdio bolo nadšené z našej práce a oceňovalo profesionálny prístup, s akým sme pristúpili k ich individuálnym potrebám. S potešením sme sledovali, ako náš výrobok a služby prispeli k vytvoreniu oázy pokoja a pohody pre mnohých jogínov, ktorí navštevujú toto špeciálne miesto.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám