Silent gliss
Silent gliss

Silent Gliss tieniaca technika: Ticho, elegancia a precíznosť

Spoločnosť Silent Gliss je prestížnym výrobcom a dodávateľom kvalitnej tieniacej techniky a okenných doplnkov. S pôsobnosťou na medzinárodnom trhu už viac ako 60 rokov, získala si povesť jedného z lídrov v oblasti tieniacej techniky a okenných riešení.

Silent Gliss bola založená v roku 1952 v Švajčiarsku a odvtedy si získala uznávanie pre svoj sofistikovaný dizajn, precíznu funkčnosť a kvalitu svojich produktov. Ich filozofiou je stále spoľahlivá inovácia, čo znamená, že neustále pracujú na vylepšení a vývoji nových produktov, aby uspokojili narastajúce požiadavky trhu a potreby ich zákazníkov.

Silent Gliss ponúka rôzne druhy interiérových a exteriérových roliet, ktoré poskytujú účinné zatienenie a ochranu pred slnečným žiarením. V ich portfóliu sa nachádzajú aj vertikálne a horizontálne žalúzie, ktoré umožňujú reguláciu svetelného prenikania a sú vhodné pre rôzne interiéry. Ďalším prvkom je plissee tzv. skladacie plisy, ktoré sú elegantným a praktickým riešením pre vaše okná. A vyrábajú taktiež moderné panely na posuvné steny, ktoré sú ideálne pre veľké okná a poskytujú jednoduché ovládanie a estetický vzhľad.

Silent Gliss ponúka špeciálne materiály, ktoré pomáhajú zlepšiť tepelnú a zvukovú izoláciu v interiéroch. Ich produkty sú určené pre rôzne typy priestorov, od súkromných domácností až po komerčné budovy, hotely a verejné priestory.

Spoločnosť Silent Gliss je známa svojou vysokou kvalitou, odolnosťou a dizajnovým videním, čo ich robí preferovanou voľbou pre náročných zákazníkov a architektov po celom svete.

Napíšte nám Zavolajte nám