Sahco
Sahco

Sahco: Textilné umenie pre váš exkluzívny domov

Značka Sahco je renomovaným nemeckým výrobcom luxusných textilných dekoratívnych materiálov. Spoločnosť bola založená v roku 1831 pod názvom "Scheibler & Höfter" v Nemecku. Neskôr bola značka premenovaná na "Sahco" a odvtedy sa stala jednou z najprestížnejších značiek vo svete textilného dizajnu.

Sahco vyrába širokú škálu textilných produktov vrátane nábytkových látok, závesov, závesových systémov, vankúšov a dekoračných prvkov. Ich produkty sú vyrobené z najvyššej kvality materiálov a sú známe svojim luxusným vzhľadom, nádhernými vzormi a detailmi.

Filozofia značky Sahco sa zakladá na princípoch kvality, elegancie a inovácie. Ich textilné materiály sú navrhované s cieľom prinášať do interiérov krásu a jedinečnosť. Sahco spolupracuje s renomovanými návrhármi a dizajnérmi, aby vytvárali nové a originálne kolekcie, ktoré oslovujú zmysly a dotvárajú vkusné interiéry.

Značka Sahco je známa pre svoje nadčasové a elegantné vzory, ktoré sa dokonale hodia do širokého spektra interiérových štýlov. Ich textilné látky často zdobia najluxusnejšie hotely, rezidencie a prestížne projekty po celom svete.

Okrem kvality a elegancie sa Sahco tiež zameriava na udržateľnosť a environmentálnu zodpovednosť. Spoločnosť dbá na to, aby ich výrobné postupy a materiály boli ekologicky šetrné, čo je dôležité pre moderných zákazníkov, ktorí si vážia zodpovedný prístup k životnému prostrediu.

Sahco je značkou, ktorá stavia na dlhoročnej tradícii, kvalite a inovácií. Ich produkty sú symbolom luxusu a dokonalosti v oblasti textilného dizajnu, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálnymi interiérovými dizajnérmi a náročnými zákazníkmi na celom svete.

Napíšte nám Zavolajte nám