Romo
Romo

Romo: Luxusné textílie a tapety od svetoznámych značiek

Romo Group bola založená v roku 1902 Robertom Mouldom a je udržiavaná ako rodinná spoločnosť, ktorá je známa svojimi vysoko kvalitnými produktami. Tím talentovaných dizajnérov, vedený Emily Mould, pokračuje v rodinných tradíciách a prináša svetu špičkový dizajn. Ich štúdio je zdrojom nekonečnej inšpirácie, ako Aladdinova jaskyňa návrhov a stojí v strede ich činnosti a kreativity.

Skupina Romo Group zahŕňa viacero značiek, vrátane Kirkby Design, Black Edition, Mark Alexander a Villa Nova, s ktorými taktiež spolupracujeme. Každá značka má svoj vlastný štýl, používa jedinečné materiály a technológie, čo umožňuje ROMO ponúkať svet kvality bez kompromisov.

Ak hľadáte luxusné textílie, závesy, záclony a tapety, Romo je tu pre vás. Ich produkty majú precízny dizajn, bohaté farby a vzory a používajú materiály najvyššej kvality. S Romo môžete vytvoriť elegantné a štýlové interiéry, ktoré vás budú inšpirovať a tešiť dlhé roky.

Kontaktujte nás a objavte produkty Romo. Radi vám pomôžeme vybrať tie správne textílie, závesy, záclony alebo tapety, ktoré dokonale zapadnú do vášho interiéru.

Napíšte nám Zavolajte nám