Roletové systémy Rolety

sú skvelým riešením pre kontrolu svetla a súkromia vo vašom interiéri. Sú jednoduché na používanie a ponúkajú možnosť čiastočného alebo úplného zatienenia miestnosti podľa vašich potrieb. Rolety sú tiež účinným spôsobom, ako zabezpečiť ochranu vášho nábytku a interiéru pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Rolety

Rolety

Sú inteligentným riešením pre milovníkov minimalizmu a vzdušného štýlu. Rolety sú zvyčajne zložené len z jedného kusu materiálu, ktorý nie je strihaný, rozmer finálnej roletovej látky je odseknutý laserom a tento materiál je navinutý  na tele rolety, najčastejšie nad oknom odkiaľ sa roluje hore alebo dole dľa vašich potrieb.

Samotné upevnenie dnes už ani nemusí byť viditeľné, ale je zapustené do stropu a pekne skryté pomocou otváracích krytiek, na čo však treba myslieť už pri hrubej stavbe domova. Ostatné montážne spôsoby sú stále rovnaké, a to montáž do steny alebo do stropu vtedy sa roleta stáva priznaným prvkom interiéru. 

Tým, že ide o jednoliaty materiál, sú vhodné do každej miestnosti, ale zákazníci ich najčastejšie inštalujú do kúpeľne alebo kuchyne. Vždy si treba uvedomiť, že ide o celistvú roletu, takže nebude vhodná na okná s vetračkou ktorá sa posunie do priestoru príliš, vtedy je lepšie riešenie duette alebo plissee ktoré sa pomocou lepiacich hliníkových líšt lepí priamo na sklo okna a tak zarovná rám okna. Rolety sú vysoko odolné voči vlhkosti, preto je ich údržba úplne nenáročná a vôbec sa jej netreba báť.

Čítať ďalej

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám