Roletové systémy Rímske rolety

sú tradičným a elegantným riešením pre vaše okná. Ich jednoduchý a štýlový dizajn dodáva miestnosti útulnú atmosféru a šarm. Rímske rolety sú ideálne pre tých, ktorí obľubujú klasický štýl a hľadajú trvalé a spoľahlivé riešenie pre svoje interiérové priestory.

Rímske rolety

Rímske rolety

 

Vizuálne oživujú priestor a textilne ich dokážeme spárovať s materiálmi použitými v tej istej miestnosti. To sú asi tie hlavné dôvody, prečo máme radi rímske rolety.

V praxi rímske rolety fungujú tak, že kus látky je spojený a napnutý pomocou hliníkových vodorovných tyčí alebo sklo-tyčí, ktoré sú ťažie a lepšie vyrovnávajú materiál, zo zadnej strany rímskej rolety sú prišité očká cez ktoré vedie ťahacie lanko až do tela rolety v ktorej je otočný navíjací systém vďaka čomu sa roleta roluje hore a dole, samotné telo rolety je úplne schované látkou, mechanizmus je ovládaný retiazkou, šnúrou, alebo pomocou motora len na ovládač či aplikáciou, po zodvihnutí rímskej rolety tento spôsob tieniacej techniky vytvorí krásne vlny ktoré esteticky zjemnia dojem chladného okna.

Tento druh interiérovej tieniacej techniky vynikne na každom okne pokiaľ bude premyslený každý detail a všetky možnosti budú uspôsobené vašim individuálnym potrebám.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám