RD Kvetoslavov

Do novo zrekonštruovaného rodinného domu v Kvetoslavove sme priniesli elegantné šaty domova v podobe hustejšie tkaných záclon, ktoré boli zavesené na zaoblené hliníkové závesné systémy. 

* v obývacej časti sme zvolili inovatívny typ šitia, ktorý sa veľmi podobá dnes veľmi trendovým vlnám, vďaka čomu vytvára záclonka vlnitý efekt od stropu po zem, spodný lem na záclonkách dotvára naozaj elegantný dojem, záclonky tak prekrásne zútulnili priestor, materiál má z blízka veľmi zaujímavú nerovnomernú štruktúru s drobným leskom, vo výrazne krémovej farbe.

* v hosťovskej a v pracovni sú dodané unikátne sety záclon na mieru pre praktický prístup k oknám, tento materiál je matný, veľmi hustý a tak záclona pôsobí na dotyk viac prírodne oproti klasickému francúzskemu voálu, ktorý je klzký  a  viac lesklý. záclonka má taktiež prírodnú štruktúru v Ivory farbe. Záclonky sú zavesené na rovnakom závesnom systéme ako v obývacej časti. 

Do tohto úžasného domova sme zabezpečili ešte záclony a závesy do spálne a taktiež aj rímsku roletu do kuchynského okna do ktorého zasahovalo slnko najviac. 

Pre viac informácií ohľadne výroby unikátnych šiat domova na mieru pre vašu domácnosť nás neváhajte kontaktovať cez náš formulár alebo na našich mailových adresách alebo na telefónnom čísle +421948429177

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám