Roletové systémy Plissee

Plissé je inovatívna kategória interiérovej tieniacej techniky, ktorá prináša do vášho domova elegantný a moderný dizajn. Jeho charakteristický zik-zak efekt vytvára zaujímavý vizuálny dojem a dodáva miestnosti štýlový inovatývny nádych. Plissee je minimalistický a praktický spôsob zatienenia okien, kde je plisovaný materiál naskladaný na sebe v malých rozmeroch, aby sa ľahko zmestil do rámu okna. Objavte našu širokú ponuku plissé a pridajte do svojho interiéru účinné a atraktívne riešenie pre kontrolu svetla a súkromia."

Plissee

Plissee

Plissee na mieru.

Veľmi zaujímavý dizajnérsky prvok, ktorý radi odporúčame najmä ak ide o atypické tvary okien a dverí. Keďže ide o skladanú látku, vedia byť spustené na celom rozmere okna, alebo ich viete stiahnuť  len na určitú časť okna tak, aby vytvárali súkromie v presne určenej výške, ale zároveň vpustili dostatok prirodzeného svetla. Keď sú plisované žalúzie rozostreté po celom rozmere okna, vytvárajú zaujímavé dizajnérske vzory, čo vytvára unikátny zážitok z jedinečných vzorov. Plisované žalúzie sa umiestňujú na okne bez vŕtania a skrutkovania a majú veľmi jednoduché ovládanie – dnes už aj pomocou diaľkových ovládaní alebo aplikácie. 

 Charakteristika produktu:

Plisséčka patria medzi najobľúbenejšie modely medzi produktmi na ochranu pred slnkom, pretože sú veľmi všestranné. Plisovaný systém pozostáva zo špeciálnej textílie na ochranu pred slnkom s trvalými záhybmi. Táto textília sa môže zložiť ako harmonika do úzkeho balíka alebo roztiahnuť, aby čiastočne alebo úplne zakryla okno. Tkanina je pri tomto procese pripevnená hore a dole na úzke lišty a je riadená pomocou špeciálnej šnurovej techniky. Tieto záclony na mieru možno jednoducho umiestniť na okne a ľahko ovládať.

Výhody plissee:

  • Individuálne a na mieru vyrobené
  • Podľa materiálu poskytujú ochranu proti oslneniu, ochranu proti pohľadom alebo stmievanie pre spálne, pracovne, obývacie izby a kúpeľne
  • Plissee uspôsobené lepiacim setom  umožňujú pripevnenie na okná bez vŕtania
  • Ideálne pre špeciálne tvary ako trojuholníkové okná, okrúhle okná, sklonené okná a strešné okná
  • Látky plisovaných záclon sú ľahko čistiteľné
  • Vďaka moderným technikám sú vhodné aj pre široké okná až do 4 metrov
  • Dostupné v rôznych materiáloch, farbách a vzoroch
  • Manuálne alebo elektricky ovládané, vrátane motorizovanej verzie a kompatibilné so Smart Home
  • Voľne posúvateľné v oknách a posuvných dverách

Zažite obývateľnú rozmanitosť s plisséčkami  a rozhodnite sa úplne individuálne podľa nálady, situácie alebo ročného obdobia, koľko svetla má preniknúť.

Vzorky materiálov nájdete v našom showroome DN LightPark na druhom poschodí, tešíme sa na vašu návštevu. 

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám