Luxusné záclony vyrobené na mieru
Luxusné záclony vyrobené na mieru
Luxusné záclony vyrobené na mieru

Luxusné záclony vyrobené na mieru

Vyberte si z našej ponuky záclon priamo v záclonovóm štúdiu v Bratislave

Zobraziť viac

Kompletný záclonový interiérový dizajn na jednom mieste Umenie krásneho bývania

Dodajte vášmu interiéru nový štýl, vďaka unikátnym šatám domova, ktorými sú práve na mieru šité záclony od nás.

Inovácie vo svete záclon,

Inovácie neobišli ani svet záclon. Naša široká ponuka prináša nové trendy, ktoré posunú váš interiér na vyššiu úroveň. V dnešnej dobe máme k dispozícií novinky nie len pri výbere materiálov ale aj pri samotnom šití. Za obdobie posledných piatich rokov sa zdokonalil výrobný proces nehorľavých materiálov, dokonca zakomponovanie akustických aspektov do tohto druhu materiálu. Za veľmi obľúbený a trendy štýl šitia sa aktuálne považujú vlny, alebo akékoľvek podobné tvary, ktoré sa v kombinácií s kvalitnou riasiacou páskou dajú vytvoriť pevné sklady a rovnomerný vzhľad od stropu až po podlahu. Rôznymi štýlmi šitia, ktorých ponúkame viac ako päťdesiat druhov a širokého portfólia materiálov si tak môžete vyskladať dokonalé záclony, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a tak vystihnú váš vkus.

Výber materiálu 

Nie na darmo sa záclone hovorí záclona, jej podstata spočíva v tom, že cloní v pohľade okoloidúcim či susedom smerom do vášho interiéru, no stále prepustí dostatok svetla potrebného na dennú rutinu vášho života. Správne zvolené záclony majú silný vplyv na náladu a tiež dokážu dosiahnuť dojem luxusu veľmi nenápadným spôsobom. V neposlednom rade prispievajú najmä k útulnosti, hlavne ak máte doma chladnejšie prostredie, no stále zachovajú povahu a štýl, vkusu ktorý preferujete.

Nežnosť sama 

Nech už uprednostňujete luxus alebo nenápadnú eleganciu, záclony šité na mieru, vám budú prinášať želaný efekt po dlhé roky. Záclony je možné zakomponovať do všetkých druhov interiérového dizajnu. Investujte do správnych záclon a získajte viac než len kúsok látky. Zlepšite si každodennú náladu, vytvorte príjemnú atmosféru a vychutnajte si luxusný vzhľad svojich priestorov.

 

 

 

Neváhajte a preskúmajte našu ponuku záclonových materiálov alebo navštívte náš showroom v OD Light park kde vás prevedieme kompletnou ponukou. 

Čítať ďalej
Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Sme s vami od samotného nápadu a návrhu, cez prípravu na mieru až po dokončenie vášho jedinečného priestoru.

Kontaktujte nás

Dodávatelia

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám