Kirkbydesign
Kirkbydesign

Kirkby Design: Moderný dizajn a dostupná kvalita

Kirkby Design je relatívne mladá značka, ktorá patrí pod nášho partnera Romo group, ktorá sídli v Spojenom kráľovstve. Táto spoločnosť sa špecializuje na moderný dizajn s vysoko kvalitnými látkami, širokou paletou farieb a čo je dôležité, za dostupné ceny. Ich hlavným cieľom je podporiť materiály s moderným dizajnom, ktoré zachovávajú prírodný vzhľad a príjemný dotyk.

S Kirkby Design si môžete byť istí, že získate kvalitné produkty, ktoré vynikajú v modernom dizajne. Ich látky sú pevné a odolné, pričom majú moderný vzhľad a štýlové detaily. Paleta farieb je dobre premyslená a umožňuje vám vybrať si správnu farbu pre váš interiér. A to všetko za cenu, ktorá je dostupná pre veľa zákazníkov.

Kirkby Design ponúka široký výber textílií, vrátane látkových materiálov na čalúnenie nábytku, závesov, vankúšov a dekoračných doplnkov. Ich vzory, farby a textúry sú navrhnuté tak, aby oživili a doplnili rôzne interiéry a vytvorili štýlové a elegantné prostredie.

Romo Group a jeho značky majú globálnu prítomnosť a ich textílie sú dostupné vo viacerých krajinách sveta. Spolupracujú s mnohými dizajnérmi, architektmi a distribútormi na celosvetovej úrovni.

Kirkby Design sa vyznačuje vysokou kvalitou, kreativitou a vkusom v oblasti textilného dizajnu. Ich látky a tapety sú obľúbené medzi profesionálnymi dizajnérmi aj zákazníkmi, ktorí hľadajú výnimočné a štýlové riešenia pre svoje interiéry.

Napíšte nám Zavolajte nám