Japandi style

Realizácia Záclon a Závesov v Priestore so Schodmi zavesených na Garniži Houles Paris:

Pri tomto projekte sme opäť spolupracovali s architektmi z BLZK ktorý vypracovali viacero verzií vizuálov. My sme však čelili jedinečnej výzve - prispôsobiť tieniacu techniku priestoru s neobvyklými schodmi. Vďaka našim skúsenostiam a schopnosti šiť na mieru sme vytvorili v kombinácií s krásnymi prírodnými materiálmi riešenie, ktoré dokonale zapadlo do daného prostredia.

1. Šitie: S ohľadom na schody v priestore sme sa rozhodli pre šitie záclon a závesov na mieru, ktoré sme prispôsobili schodom. Táto možnosť nám umožnila vytvoriť závesy, ktoré presne kopírovali líniu schodov, zabezpečujúc tak harmonický a kohézny vzhľad celého priestoru.

2. Garniža Houles Paris:  Predstava klienta bola jednoznačná, aby sme dodali priestoru luxusný vzhľad, zvolili sme garnižu značky Houles Paris. Táto garniža kombinuje výnimočný dizajn s vysokou kvalitou spracovania, čo pridalo do interiéru nádych parížskej elegancií v celkovej dĺžke viac ako päť metrov.

3. Montáž a Realizácia: Vzhľadom na špecifiká priestoru so schodmi bola montáž garniž kotvených do steny a zavesenia záclon a závesov kľúčová. Práve pri takýchto prekážkach sa vizualizácia líši od realizácie, z technických dôvodov sú to nutné zmeny, ale za to veľmi zásadné, a pritom neovplyvňujú kvalitu estetiky daného štýlu.  

Vďaka nášmu prístupu šitia na mieru sme vytvorili dokonalé tieniace riešenie pre tento špecifický priestor, kde sa kombinuje funkčnosť s luxusným dizajnom.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám