Houles
Houles

Houles: Majster v oblasti okenných dekorácií

Félix a jeho syn André Houlès, založili v roku 1928 materskú spoločnosť Houlès v srdci Paríža, v oblasti Faubourg Saint-Antoine na 18 rue Saint-Nicolas, v tradičnej štvrti pre čalúnnikov, interiérových dizajnérov a architektov. V tridsiatych rokoch Suzanne a Pierre Houlès premenia tento francúzsky rodinný podnik na spoločnosť s medzinárodným pôvabom a nakoniec ho prenesú na svoje deti. Dnes spoločnosť s veľkou vášňou a nadšením riadi jej prezident Philippe Houlès, ktorý sa už v ranom veku zahalil do sveta dekorácií. 

Houlès, pôvodne veľkoobchodník s čalúnnickými potrebami, odvtedy rozvinul svoje podnikanie, aby sa špecializoval na vytváranie kolekcií ozdôb a teraz je známy ako svetový líder. Houlès je aktuálne tvorca a dizajnér lemoviek a dekoračných exkluzívnych látok predávaných profesionálmi po celom svete, naďalej sa venuje aj výrobe čalúnnických potrieb a doplnkov.

Houlès výtvory sa často vyberajú na výzdobu palácov a zámkov, ako je le Château de Versailles alebo prezidentské rezidencie vo Francúzsku a v zahraničí. Spoločnosť sa podieľa aj na mnohých reštaurátorských prácach prestížnych historických pamiatok, ako je Veľké divadlo v Moskve. 

V priebehu rokov si Houlès vďaka svojmu vysokokvalitnému dizajnu a službám získal celosvetovú príťažlivosť. Vďaka svojim dcérskym spoločnostiam vo Veľkej Británii, v Spojených štátoch amerických, v Taliansku, Nemecku a vďaka širokej sieti obchodných zástupcov a distribútorov. Houlès príbeh pokračuje s vášňou a ambíciami už 91 rokov.

Napíšte nám Zavolajte nám