Glamora
Glamora

GLAMORA tapety: Oslnivá krása pre váš interiér

Značka Glamora je talianska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu luxusných foto tapiet a stien. Bola založená v roku 2010 v meste Miláno, Taliansko.

Ich produkty sú známe pre svoj extravaganciu, originálne vzory, vysokú kvalitu a estetický dizajn. Spoločnosť Glamora spolupracuje s renomovanými talianskymi dizajnérmi a umelcami, čo im umožňuje prinášať na trh jedinečné a nádherné kolekcie foto tapiet.

Glamora je známa svojou kreativitou a schopnosťou ponúkať personalizované riešenia pre svojich zákazníkov. Ich tapety sú navrhnuté tak, aby sa perfektne hodili do rôznych interiérových štýlov a mohli byť použité nielen v obytných priestoroch, ale aj v komerčných priestoroch, hoteloch, reštauráciách a ďalších miestach.

Spoločnosť Glamora pokračuje v rozširovaní svojej ponuky a vývoji nových a inovatívnych produktov, čím si udržiava svoju pozíciu ako jedna z vedúcich značiek v oblasti foto tapiet a stien.

Glamora tiež ponúka tapety určené do mokrých zón. Majú špeciálne vlastnosti výrobné technológie, ktoré im umožňujú odolávať vlhkosti, praskaniu a zmene farby. Tieto tapety sú vyrobené z vysoko kvalitných a odolných materiálov, ktoré sú schopné udržať svoj vzhľad a trvanlivosť aj v prostrediach so stálou vlhkosťou.

Vďaka svojim odolným vlastnostiam sú tapety od Glamora do mokrých zón ideálnym riešením pre vylepšenie vašich kúpeľní, wellness centier a iných priestorov so stálou vlhkosťou. Ponúkajú estetické a funkčné výhody, pretože môžu pridať eleganciu a originalitu do týchto miest a zároveň odolávajú náročným podmienkam a zachovávajú si dlhú životnosť.

Vďaka svojim kvalitám a funkčnosti sa tapety od Glamora pre mokré zóny stávajú obľúbenou voľbou medzi dizajnérmi a klientelou, ktorá hľadá štýlové a spoľahlivé riešenia pre svoje kúpeľne a wellness centrá.

Napíšte nám Zavolajte nám