Garniže Petržalka

Realizácia Tieniacej Techniky s Garnížou Houles Paris:

V rámci tohto projektu sme mali možnosť pracovať s exkluzívnou garnížou značky Houles Paris, ktorá priniesla do priestoru dotyk parížskej elegancie.

1. Garníža Houles Paris: Táto garníža je známa svojou nadčasovou estetikou a dokonalým spracovaním. Jej dizajn nebol len esteticky príťažlivý, ale aj funkčný, čo zabezpečilo plynulý pohyb tieniacej techniky. Garníža bola pevne a precízne kotvená priamo do stropu, čím sme zabezpečili že záves je v tesnej blízkosti stropu, a tak umocňuje zjednotenie steny v ktorej je okno.

2. Dimoutový Materiál: Zvolili sme dimoutový materiál pre jeho vlastnosti zatemnenia a schopnosť regulovať svetelné podmienky v miestnosti. Tento materiál nie len efektívne blokuje väčšinu prichádzajúceho svetla, ale aj zlepšuje akustiku a poskytuje súkromie. Jeho hladká a matná povrchová úprava priniesla do priestoru sofistikovaný a moderný vzhľad.

3. Montáž a Realizácia: Použitie inovatívneho šitia ktorý materiál krásne zvlnil, zabezpečil unikátny vzhľad závesu. Celý montážny proces bol vykonaný s maximálnou pozornosťou k detailom. V tomto prípade je tesne pod stropom umiestnená skrinka ktorá sa otvára do hora, čomu sme sa museli na mieste prispôsobiť. Uistili sme sa, že garníža je rovná, pevne kotvená a že sa tieniaca technika plynulo pohybuje po celej jej dĺžke.

Výsledkom bolo harmonické spojenie elegancie garníže Houles Paris a funkčnosti dimoutového materiálu, ktoré spolu vytvorili dokonalé tieniace riešenie, ktoré kombinovalo funkčnosť s vysokým estetickým štandardom.

Zaujala vás naša realizácia? Neváhajte a kontaktujte nás

Napíšte nám Zavolajte nám