Záclony Francúzsky voál

záclony prinášajú do vášho domova vzdušný a elegantný štýl. Ich jemná a priehľadná tkanina vytvára dojem ľahkosti a prirodzenej elegancie. Tieto záclony sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú subtilné zatienenie a zároveň chcú zachovať priechodnosť svetla. Sú k dispozícii v rôznych odtieňoch, čo umožňuje ľahko prispôsobiť ich k akémukoľvek interiéru.

Francúzsky voál

Vzdušné a praktické Jednoduché záclony pre každý priestor

Francúzsky Voál

je vo veľkej miere vyrábaný z polyestra je mierne krčivý materiál, čo znamená, že s týmito záclonami je oveľa jednoduchšia manipulácia. Okrem toho sú  záclony vo všeobecnosti vhodnejšie alternatívy interiérového tienenia ktoré plní funkciu útulnosti, v dnešnej dobe máme na výber veľmi veľa výrobcov tohto druhu materiálu preto cena závisí aj od konkrétneho zloženia a značky

Sú jednoduché a univerzálne. Existuje obrovské množstvo možností a variácií jednoduchých záclon, vďaka čomu bude v priestore vždy pôsobiť unikátne.

Sme pripravení prispôsobiť ich presne podľa vašich potrieb a na mieru ich ušiť, aby ste dosiahli dokonalý vzhľad a pasovali do vášho interiéru.

Zjednodušte si život praktickými a jednoduchými záclonami. Našimi odbornými skúsenosťami vám pomôžeme vybrať tie správne záclony pre váš priestor.

Kontaktujte nás ešte dnes a radi vám poskytneme bližšie informácie o našich možnostiach, materiáloch a šití na mieru.

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte a kontaktujte nás

Pozrite si naše realizácie kde sme použili francúzsky voál a presvedčte sa o našej kvalite.

Pozrite si naše realizácie kde sme použili francúzsky voál a presvedčte sa o našej kvalite.

Kontaktujte nás
Napíšte nám Zavolajte nám