CASAL
CASAL

CASAL: Kvalita a elegancia vo svete textilu

Francúzska značka Casal bola založená v roku 1970. Firma Casal je známa svojimi kvalitnými textilnými dekoratívnymi materiálmi, vrátane látkových tapiet a nábytkových textílií. Od svojho založenia sa stala významným hráčom na trhu s dekoratívnymi látkami a svojou ponukou oslovuje zákazníkov z celého sveta. Sú známi pre svoje elegantné a trendy dizajny a sú vysoko rešpektovaní v oblasti interiérového dizajnu a dekorácií.

Okrem látkových tapiet vyrába Casal aj nábytkové textílie, ako sú čalúnené látky, závesy a vankúše. Ich nábytkové textílie sú tiež známe svojou kvalitou a trendy dizajnom, ktoré prispievajú k celkovému estetickému dojmu miestnosti.

Casal sa zameriava na inováciu a trendy v oblasti textilného dizajnu. Pravidelne predstavuje nové kolekcie s modernými a originálnymi vzormi a farbami, ktoré reagujú na súčasné módy a interiérové trendy.

Ich produkty sú dostupné vo viac ako 80 krajinách po celom svete a získali si dôveru a rešpekt zákazníkov a profesionálnych interiérových dizajnérov.

Spoločnosť Casal sa angažuje v udržateľnom rozvoji a dbá o environmentálne aspekty výroby svojich produktov. Zameriavajú sa na používanie ekologicky šetrných materiálov a procesov, čo je dôležité pre zákazníkov, ktorí si vážia ekologicky zodpovedné riešenia.

Celkovo je Casal známa svojou kvalitou, štýlovým dizajnom a snahou byť pred vývojom vo svete textilného dizajnu. Ich produkty prispievajú k tvorbe krásnych a elegantných interiérov, čím spĺňajú očakávania a požiadavky zákazníkov po celom svete.

Napíšte nám Zavolajte nám